Nowoczesne sauny każdego rodzaju

Współcześnie wszystkie rynki i branże dynamicznie się rozwijają. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku saun. Cały czas sauna kojarzy się nam z zamkniętym pomieszczeniem wyłożonym boazerią i piecem, który wygląda jak kosz na śmieci. Takie sauny odeszły już jednak do lamusa, ustępując miejsca kabinom o nowoczesnym designie, wyposażonym w zaawansowaną technologię. Przykładowo piec do sauny fińskiej może być zrobiony w rozmaitych stylach i kształtach, dzięki czemu będzie świetnie pasował do wnętrza. Nowoczesne sauny infrared oraz fińskie dostarczają nie tylko gorąca, ale także szeregu wrażeń zapachowych, wizualnych i dźwiękowych.

saunaStandardem powoli stają się przeszklone, nowoczesne sauny, gdzie jedna, dwie lub nawet trzy ściany wykonane są ze szkła. Tak zbudowana może być zarówno domowa mini sauna, jak i standardowa sauna fińska sucha. Domowe sauny infrared i fińskie to nie tylko zachwycająca estetyka, ale także wygoda i komfort użytkowania.

Ściany saun wykonujemy nie tylko z różnych gatunków drewna w postaci boazerii. Sauny nowoczesne mogą być budowane z wielu materiałów, nadających im niezwykły charakter. Jako producent saun na podczerwień jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt, nawet ten najbardziej oryginalny.

  • Coraz bardziej popularne stają się sauny, gdzie mieszamy na ścianie 2 gatunki drewna, uzyskując ciekawe efekty kontrastu.
  • Sauny na podczerwień producenta SAUNA R mogą być również wykonane ze specjalnych płyt fornirowanych najróżniejszymi gatunkami drewna i nie tylko.
  • Fragmenty ścian mogą być wykonane z kamienia.
  • Możliwe jest zrobienie podświetlonej ściany solnej,
    a nawet wykorzystanie świecących obrazów.

Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Jeśli więc są Państwo zainteresowani produktami takimi jak chociażby: sauny na podczerwień albo sauny fińskie ogrodowe, zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów projektu.

Chętnie stworzymy dla Państwa także oryginalny piec do sauny na drewno. Obecnie te elementy nie wyglądają już jednakowo. Możemy wybierać spośród różnych kształtów czy kolorów. Urządzenia do saun otrzymują nawet nagrody za design!

Sauny na podczerwień producent

Warto wspomnieć, że cały czas mało znane są sauny na podczerwień. Czynnikiem grzejnym, jaki posiadają nowoczesne sauny infrared, są promienniki generujące promieniowanie podczerwone. Dzięki temu, że promieniowanie wnika głęboko w skórę, pocimy się intensywniej niż w saunie tradycyjnej, przy temperaturze otoczenia nieprzekraczającej 50 stopni Celsjusza. Sauna na podczerwień stanowi zatem świetne rozwiązanie dla osób chorujących na nadciśnienie. Ponadto wpływ podczerwieni jest nieoceniony w terapii chorych stawów, mięśni, a także zatok. Aby jednak w pełni korzystać z dobrodziejstw, jakie zapewnia sauna na podczerwień, konieczne jest wyposażenie kabiny w promienniki kwarcowe o pełnym spektrum promieniowania. Każda sauna infrared musi mieć je dodatkowo prawidłowo rozmieszczone. Nasza firma korzysta wyłącznie z urządzeń najbardziej zaawansowanych, bez względu na to, czy wykonujemy domowe sauny infrared, czy produkty przeznaczone do stref spa & wellness. Nasze promienniki dodatkowo wyposażone są w specjalne szkła filtrujące. Jeśli interesują Państwa sauny na podczerwień producent może zastosować w nich zarówno piec, jak i promienniki.

Sauna infrared - sprzedaż

Dbamy, aby sauna infrared sprzedaż, której prowadzimy, spełniała wszystkie oczekiwania klientów. Dlatego też zlecenia na sauny na podczerwień producent zawsze realizuje w sposób indywidualny, upewniając się co do Państwa wizji. Dzięki temu tworzymy przestrzenie, w których nasi klienci doskonale wypoczywają. Sauny infrared producenta SAUNA R to propozycja, która spełni Twoje oczekiwania.