Firma SAUNA R jest firmą rodzinną i już od 1989 roku produkuje sauny, łaźnie parowe i wyposażenia stref wellness.

Nasze prawie 30-letnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie wysokiego standardu obsługi oraz ponadprzeciętnej jakości naszych saun parowych. Działamy jednak nie tylko jako producent łaźni parowych, saun i wyposażenia stref wellness – oferujemy naszym klientom także spełniającą najwyższe europejskie standardy usługę profesjonalnego projektowania przestrzeni spa i wellness. Wiemy, jak ważne jest dbanie o komfort klienta pomieszczeniu, jakim jest sauna parowa. Jako producent staramy się zagwarantować, aby każdy z Was był zadowolony z naszych usług.

Na bieżąco śledzimy światowe trendy i korzystamy z najnowszych technologii. Oferujemy między innymi sauny infrared na wymiar – producent Sauna R dopasuje zaawansowane sauny na podczerwień do wymogów każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, by budowa sauny parowej i innych obiektów tego typu, które znajdują się w naszej ofercie, przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Na tle konkurencji wyróżnia nas doświadczenie, kompleksowe podejście oraz wiele usług.

Nieustannie staramy się także poszerzać naszą ofertę i obecnie opracowujemy szereg urządzeń sektora wellness, które będą produkowane pod naszą marką. Polityką naszej firmy jest dostarczenie klientowi przede wszystkim produktu wysokiej jakości, wytworzonego z certyfikowanych materiałów i wyposażonego w niezawodne urządzenia. Zapewniamy solidność, która poparta jest minimum 5-letnią gwarancją na oferowane przez nas produkty.