logo aquavia

Wanny spa z hydromasażem

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która posiada w swojej ofercie wanny spa europejskiego producenta AQUAVIA.
 
Wanny z hydromasażem to prosty sposób na rozluźnienie i odprężenie mięśni. Służący zdrowiu relaks umożliwiają specjalne, wbudowane w ściany urządzenia dysze, które wyrzucają wodę pod odpowiednim ciśnieniem i kątem. Kąpiel z hydromasażem to rozwiązanie, które pozwoli uniknąć kosztownych wizyt u fizjoterapeuty. 
 

Wanny spa ogrodowe i domowe

Oferowane przez nas produkty firmy AQUAVIA charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz najwyższej klasy osprzętem. Co najważniejsze, są one produkowane w Europie. W ofercie producenta znajdują się zarówno standardowe wanny spa, które idealnie nadadzą się do każdej łazienki, jak i umożliwiające relaks w rozgrzewających promieniach słońca wanny ogrodowe. Sprzedajemy także bardziej zaawansowane technologicznie wanny z hydromasażem. Produkty firmy AQUAVIA to szerokie spektrum wanien, od modeli podstawowych po najbardziej wyszukane w formie i technologii.
Oferujemy także pełen serwis posprzedażowy.
 
Poniżej przedstawiamy listę większości dostępnych modeli. Jeżeli szukają Państwo bardziej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
Podstawowe
wanna podstawowa aqualife 3 AQUALIFE 3

Specyfikacja

wanna podstawowa aqualife 5

AQUALIFE 5

Specyfikacja

wanna podstawowa aqualife 6

AQUALIFE 6

Specyfikacja

wanna podstawowa aqualife 7

AQUALIFE 7

Specyfikacja

wanna podstawowa calypso

CALYPSO

Specyfikacja

wanna podstawowa sundown

SUNDOWN

Specyfikacja