ProjektowanieW zakresie usług oferowanych przez naszą firmę znajduje się projektowanie przestrzeni wellness lub bardziej wyszukanych kabin saun parowych, łaźni czy tepidariów dla bardziej wymagających klientów.
 
Podstawą udanego projektu, który będzie nie tylko cieszył oko, ale także usprawni korzystanie z sauny, jest wysoka funkcjonalność. W dobrze zaprojektowanej przestrzeni odnowy powinno znaleźć się miejsce zarówno na zdrowe schłodzenie organizmu, jak i przede wszystkim na wygodny wypoczynek. Jako producent saun dbamy o to, by projekt był zrealizowany w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, a także by odpowiadał wymogom klientów.
 
Wykonujemy usługę w kilku wariantach, począwszy od koncepcji, przez konkretny projekt, aż po fotorealistyczne wizualizacje odzwierciedlające 1:1 możliwy efekt końcowy.
 
Często spotykamy się z opinią klientów, którzy narzekają na niemożliwe do zrealizowania koncepcje swoich architektów. W naszych projektach, dzięki współpracy doświadczonego specjalisty z osobą zajmującą się wykonawstwem, nie ma rzeczy niemożliwych do odzwierciedlenia.
 
U nas marzenia stają się rzeczywistością.