Łaźnia parowa

Nieodłącznym elementem prawdziwej strefy wellness jest łaźnia parowa. Często używa się też sformułowania łaźnia turecka lub łaźnia rzymska. W kłębach pary przy temperaturze około 45-55 stopni Celsjusza możemy zażywać kąpieli w otoczeniu intymnego oświetlenia oraz przyjemnych zapachów.

Domowa sauna parowa

Sauna parowa może być także przestrzenią wypoczynkową, zlokalizowaną przy budynku mieszkalnym. Nasza firma oferuje różnorodne sauny parowe domowe, dostosowane do indywidualnych wymagań klienta. Łaźnia parowa w domu wykonywana jest z doskonałych, certyfikowanych materiałów budowlanych. Klient sam decyduje o ich doborze. Wybudowana przez nas domowa sauna parowa jest miejscem łatwym w użytkowaniu, a także atrakcyjnym wizualnie. Zajmujemy się zarówno wykonawstwem, jak i projektowaniem, dzięki czemu każda sauna parowa w domu stanowi oryginalne miejsce, w którym pobyt korzystnie wpływa na organizm.
Domowa sauna parowa może być przestrzenią, w której nasi klienci będą relaksować się po dniu pracy. Sauna parowa w domu jest także ciekawym miejscem na spotkania z przyjaciółmi. Dbamy o to, aby tworzone sauny parowe domowe były zgodne z Państwa wizją. Do każdego projektu podchodzimy bowiem indywidualnie. Łaźnia parowa w domu to wygoda i relaks, na który zasługujesz.

Często łaźnia parowa kojarzy się wyłącznie z pomieszczeniem wyłożonym mozaiką i rzeczywiście jest to najbardziej popularny sposób wykończenia wnętrza. Coraz częściej jednak nasi klienci oczekują bardziej nowoczesnych form i materiałów, które pozwolą na korespondowanie z tak popularnym teraz stylem minimalistycznym. Dlatego w naszej ofercie znajdują się łaźnie parowe wykonane ze spieków kwarcowych, czyli płyt o wymiarze 150 na 300 cm, które po odpowiednim przycięciu pozwalają na stworzenie kabiny prostej w formie, o monolitycznym charakterze.

Kabina z sauną parową

Spieki kwarcowe mają jednak swoje ograniczenie, w postaci braku możliwości wyłożenia nimi kształtów obłych. Dlatego absolutną nowością jest w naszej ofercie łaźnia kamienna. Specjalny materiał imitujący kamień zostaje ułożony na całej powierzchni siedzisk i ścian, tworząc efekt absolutnego monolitu. Brak fug powoduje, że kabina z sauną parową jest estetyczna i łatwa w utrzymaniu czystości.
Dla najbardziej wymagających klientów mamy również w ofercie specjalne, profilowane płytki ceramiczne wypalane w fabryce, która swoimi tradycjami sięga XVII wieku. Tak wykonana sauna parowa to rozwiązanie absolutnie z najwyższej półki, przeznaczone dla osób szukających czegoś wyjątkowego.

Jesteśmy przekonani, że nasze sauny parowe domowe to wybór idealny dla każdego — bez względu na upodobania estetyczne czy wymagania techniczne. Sprawdź nas!